Explainer video oprogramowania

Floty osobowe

Firma FrameLogic (obecnie AddSecure), producent i dostawca oprogramowania chmurowego do obsługi flot osobowych, postanowiła stworzyć z nami krótką i skuteczną prezentację biznesową  w formie animowanego explainera wideo.

Animacja zarysowuje podstawowe problemy, z jakimi spotykają się menadżerowie w dużych firmach. W nieco ponad 2 minuty pokazujemy, jak nowoczesne narzędzia pomagają oszczędzać czas, pieniądze w firmie. Film animowany stał się również bardzo ważnym elementem rozmów handlowych z potencjalnymi kontrahentami. W przeciwieństwie do wykorzystywanych standardowo prezentacji PowerPoint jest to forma absorbująca uwagę, pomagająca zapamiętać więcej istotnych informacji i stworzyć pozytywny wizerunek marki. Wszystko to dzięki starannie przygotowanemu scenariuszowi animacji oraz wysokiej jakości grafice i animacji wzbogaconej profesjonalnym głosem lektorskim.

Animowany explainer wideo był wykorzystywany również jako reklama na YouTube, reklama Facebook oraz film na LinkedIn. Klient wykorzystywał film reklamowy jako element newsletterów, promował go w stopce maili firmowych i wyświetlał na targach i konferencjach branżowych.

/**/
Potrzebujesz animacji?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

What our clients are saying about us

Customer satisfaction is a primary goal for our company

We will keep you up to date and give you tips to help you optimise your company

Newsletter

Subscribe to our newsletter to keep up to date on our marketing, website, design services, and tips.

We hate spam as much as you do. We will never, ever send you such emails.