Animowany film reklamowy

Nie ważne, czy jesteście jeszcze małym startupem, czy macie swój własny wieżowiec w centrum miasta. Starannie przygotowany film pomoże zbudować w głowie klienta odpowiednie wyobrażenie o Waszej marce.

Tworzę filmy animowane, które pomagają zdobywać nowych klientów:

  • jako kreacja w kampanii reklamowej w YouTube, social media: Facebook, Instagram, LinkedIn,

  • wideo na stronie produktu,

  • wprowadzenie do spotkania handlowego pokazujące klientowi najważniejsze funkcje i korzyści,

  • element content marketingu

  • manual / tutorial obsługi systemów on-line

 

Barwne historie i sympatyczni bohaterowie ułatwiają zapamiętanie oferty, pokazują jak korzystać z usług i produktów oraz korzyści produktów i korzyści klienta. Dynamika animacji przyciąga wzrok prowadząc odbiorcę przez świetnie opowiedzianą, przystępną prezentację biznesową. 

Explainer video

średnia długość filmu:  1:00 – 1:30 min;  format: 16:9 / 1:1 / 9:16; 

zastosowania: www, social media (post, reklama), prezentacje, landingpage, newsletter, targi;

średni czas realizacji: 2-5 tygodni

koszt: od 5 000 zł netto (60 sekund animacji)

Storytelling oraz estetyka dopasowana do identyfikacji wizualnej marki sprawiają, że oferta i funkcjonalności świetnie zapadają w pamięć widzów.

Animacja w stylu dynamicznej i barwnej kreskówki pokazujące, jak działa usługa, aplikacja lub oprogramowanie. Bardzo często prezentacja usługi jest wpleciona w historię, w której bohater rozwiązuje swój problem. Ta forma świetnie przemawia do odbiorców, bo pokazuje  korzyści – nie tylko cechy produktów.

Whiteboard

Storytelling oraz estetyka dopasowana do identyfikacji wizualnej marki sprawiają, że oferta i funkcjonalności świetnie zapadają w pamięć widzów.

Animacja w stylu dynamicznej i barwnej kreskówki pokazujące, jak działa usługa, aplikacja lub oprogramowanie. Bardzo często prezentacja usługi jest wpleciona w historię, w której bohater rozwiązuje swój problem. Ta forma świetnie przemawia do odbiorców, bo pokazuje  korzyści – nie tylko cechy produktów.

średnia długość filmu:  1:00 – 1:30 min;  format: 16:9 / 1:1 / 9:16; 

zastosowania: www, social media (post, reklama), prezentacje, landingpage, newsletter, targi;

średni czas realizacji: 1-3 tygodni

koszt: od 3 000 zł netto (60 sekund animacji)

spot / short / bumper

Sprawdza się doskonale jako szybki komunikat o bardzo szerokim zasięgu. Animacje te często są wykorzystywane, by poinformować o nowościach i okazjach (np. black friday, wyprzedaże, promocje sezonowe, przedsprzedaż, premiera).

Krótka animacja najczęściej tworzona zmyślą o komunikacji w kanałach social media (post sponsorowany, shorts, rolka, reels), a także jako reklama wyświetlana przed/w przerwie wideo w YouTube lub kanałach VOD.

średnia długość filmu:  0:05 – 0:30 sekund;  format: 1:1 / 9:16 / 4:5 /16:9; 

zastosowania: social media (post, reklama), reklama preroll/instream w usługach VOD, kino, TV

średni czas realizacji: 3-7 dni

koszt: od 500 zł netto (5 sekund animacji)

Prezentacja

Animacja 2D daje również szerokie pole do stworzenia angażujących video-manuali dla klientów i pracowników.

Jubileusz firmy, koniec roku czy podsumowanie projektu to świetny moment na podsumowania. By naprawdę zaciekawić statystykami i pochwalić się efektami pracy warto niekiedy zadbać o formę wykraczającą poza klasyczny pokaz slajdów.

średnia długość wideo:  1:00 minuta – 5:00 minut; format: 16:9 (panorama), 1:1 (social media)

zastosowania: event (impreza firmowa, targi), social media, newsletter, wewnętrza komunikacja

średni czas realizacji: co najmniej tydzień

koszt: od 3 000 zł netto (60 sekund animacji)

W czym mogę pomóc?

1. Scenariusz i planowanie

Na etapie przygotowania scenariusza wspólnie zbieramy wszystko, co ważne dla stworzenia reklamy – kluczowe informacje o produkcie albo usłudze, założenia, gdzie i komu będziemy pokazywać wideoWspólnie dobieramy właściwą długość wideo i planujemy strukturę historii, żeby wyróżniła się i zainteresowała grupę planowanych odbiorców

2. Kreacja graficzna

Minimalistyczny i elegancki styl, budujący powagę i prestiż marki, czy dynamiczny explainer z ciekawymi postaciami i angażującą historią? A może coś pomiędzy? Stworzę unikalną grafikę na indywidualne potrzeby, tak by kreacja była spójna z identyfikacją wizualną marki i odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

 

3. Animacja
Wykorzystuję tylko najlepsze techniki i trendy w animacji.  Pomysłowo i starannie przygotowane i dobrze udźwiękowione wideo  – z dbałością o odpowiednie tempo, czytelność – pomaga przyciągnąć uwagę tych, na których nam zależy.
4. Przygotowanie do emisji i dodatki

Pracujemy do momentu, kiedy wszystko będzie dokładnie takie, jak trzeba! Przygotowuję wideo w wybranych formatach i wielkościach (na stronę www, do social media itp.). Jeśli trzeba (a zwykle w tym momencie okazuje się, że jednak trzeba), tworzymy dodatkowe warianty animacji (np. wertykalne, kilkusekundowe klipy na urządzenia mobilne). Ważne, żeby animacja dotarła do odbiorców i zrobiła dobrą robotę. Jeśli trzeba przetłumaczymy ją też na angielski, niemiecki, czy chiński..

Porozmawiajmy o szczegółach

Od ponad 12 lat zajmuję się produkcją wideo: animacji 2D, explainerów, reklam, spotów i tutoriali video.
Uważnie obserwuję i wykorzystuję najnowsze trendy audiowizualne oraz możliwości skutecznej promocji w Internecie
-w szczególności: w YouTube i social media.

Dzięki temu mogę oddawać  w ręce klientów filmy, które pomagają:
zdobywać tysiące wyświetleń, tworzyć spójny i profesjonalny wizerunek marki, zwiększać zainteresowanie klientów podnosząc sprzedaż. 

+ 48 604 377 257

kontakt@tomaszkwartowicz.pl